Santa Maria använder sig av cookies för att webbplatsen ska fungera på bästa sätt.

På Santa Maria Foodservice, gillar vi att göra saker lite annorlunda.

Mat är inte bara vår passion, det är kärnan i vår kultur! Efter många år i branschen är vi stolta över att kunna dela med oss av vår kunskap och expertis – och för oss är goda, intressanta och spännande smaker i absolut fokus.

Vi hjälper kunderna att sticka ut i en alltmer dynamisk och konkurrerande bransch. Vårt mål är alltid att inspirera till bättre, starkare och mer smakfulla menyer samt bättre lönsamhet. Utmana oss! Vi lovar att återkomma med idéer för just din verksamhet!

F.O.O.D.I.E.S

Johan Öhrman
Försäljningschef Sverige
0705-803 280

johan.ohrman@paulig.com

Tommy Nygård

KAM
0738-280 700
tommy.nygard@paulig.com

Anna-Karin Kindmark
KAM
0735-310 300
anna-karin.kindmark@paulig.com

Camilla Andreasson
KAM
0761-353300
camilla.andreasson@paulig.com

F.O.O.D.I.E.S OFFENTLIG

Christian Persson
0705-140 273
christian.persson@paulig.com

Carola Berggren
070-085 22 07
carola.berggren@paulig.com

May Luu Phong
070-085 22 06
may.luuphong@paulig.com

F.O.O.D.I.E.S RESTAURANG

Kurt Larsson
0706-617 122
kurt.larsson@paulig.com

Hans Jonsson
0705-501 170
hans.jonsson@paulig.com

Maria Rodriquez Lundin
0703-403 777
maria.rodriguez@paulig.com